FUNDACJA 21

Oficjalna strona Fundacji 21

OVERVIEW

The domain fundacja21.org presently has a traffic classification of zero (the lower the better). We have examined nineteen pages within the web site fundacja21.org and found forty-three websites referencing fundacja21.org. We have acquired two contacts and directions for fundacja21.org to help you contact them. We have acquired one mass media accounts enjoyed by fundacja21.org. The domain fundacja21.org has been online for five hundred and twenty-two weeks, two days, two hours, and sixteen minutes.
Addresses
Online Since
Jul 2014

FUNDACJA21.ORG TRAFFIC

The domain fundacja21.org is seeing fluctuating levels of traffic until the end of the year.
Traffic for fundacja21.org

Traffic ranking (by month) for fundacja21.org

Traffic ranking by day of the week for fundacja21.org

FUNDACJA21.ORG HISTORY

The domain fundacja21.org was first submitted to the registrar on July 04, 2014. It is currently five hundred and twenty-two weeks, two days, two hours, and sixteen minutes young.
REGISTERED
July

WEBSITE PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

Strona główna - AsDecor

Jesteśmy prawdopodobnie jedynym serwisem informacyjnym o artykułach dekoracyjnych. AsDecor stawia na profesjonalizm podawania informacji, to prawdopodobnie jedyny takim portalem w Polsce, a być może również na świecie. Dział zawierający najlepsze informacje na temat oświetlenia dekoracyjnego. Tutaj znajdziesz najlepsze informacje na temat najważniejszego wyposażenia mieszkania. Przystępne instrukcje dekoracji do samodzielnego wykonania. Przekonaj się, że mamy najlepsze artykuły dekoracyjne.

WHAT DOES FUNDACJA21.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja21.org Mobile Screenshot of fundacja21.org Tablet Screenshot of fundacja21.org

Fundacja 21

Artur Kopacz

Oficerska 1/56

Krosno, 38-400

home.pl

Administracja Sieci home.pl

ul. Zbozowa 4

Szczecin, 70-653

FUNDACJA21.ORG SERVER

We found that the main root page on fundacja21.org took one thousand two hundred and fourteen milliseconds to load. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so in conclusion we consider fundacja21.org not secure.
89.161.213.78

NAME SERVERS

dns.home.pl
dns2.home.pl
dns3.home.pl

We observed that fundacja21.org is implementing the IdeaWebServer/v0.80 os.

FUNDACJA 21

Oficjalna strona Fundacji 21

PARSED CONTENT

The domain states the following, "Jak założyć subkonto w Fundacji? Jak zostać podopiecznym Fundacji? Podopiecznym Fundacji 21 jest osoba, która założy subkonto w Fundacji 21." We observed that the web site stated " Jak uzyskać pomoc charytatywną? Zasady przyznawania pomocy charytatywnej przez Fundację 21." It also stated " Fundacja 21 nawiąza stałą współpracę z Planetą 21." The header had logopeda krosno as the highest ranking keyword. This keyword was followed by logopeda rzeszow, psycholog krosno, and psycholog jaslo which isn't as urgent as logopeda krosno. The other words the site uses is fundacja. fundacja krosno is also included and could not be understood by web crawlers.

SEEK OTHER BUSINESSES

Fundacja Dzielnica Wzajemnego Szacunku 4 Wyznań Fundacja Dzielnica Wzajemnego Szacunku 4 Wyznań

FUNDACJA AGAPE Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. Hanny Chrzanowskiej

W ramach przygotowań duchowych do beatyfikacji naszej patronki, służebnicy Bożej Hanny Chrzanowskiej w niedzielę 28 stycznia w kościele św. Mikołaja w Krakowie o godz. zostanie wygłoszone świadectwo o przyszłej błogosławionej. Beatyfikacja Służebnicy Bożej Hanny Chrzanowskiej. Spotkanie kolędowe grupy Majki i ks. Spotkanie grupy Asi Motyl i ks.

Fundacja Agnieszka - Strona Główna

Fundację Agnieszka tworzy zgrany zespół ludzi z pasją. Z wielkim zaangażowaniem i oddaniem, pracujemy na rzecz najbardziej potrzebujących, wkładamy ogromny wysiłek w rozwój fundacji, oraz dążymy niestrudzenie do realizacji jej celów. Dzięki naszej pracy i determinacji Fundacja Agnieszka istnieje i ma tak wielkie osiągnięcia. Nie szukamy poklasku czy podziękowań bo przyświeca nam misja, którą z tak ogromnym wysiłkiem realizujemy. Nasza Grodziskowa Osada Radości służy dzieciom i oso.